Klasyfikacja
generalna
Kierowcy Nurburgring*** Silverstone*** Donington Imola Vallelunga Norisring Suma
PK
Suma
PKT
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12
NaraPLN109111125145------------------------0490
Hazzy113135119117------------------------0484
Nero119109113135------------------------0476
Lotnik100102128128------------------------0458
Sumek12811798114------------------------0457
Teliss105123115111------------------------0454
Shalky12311411797------------------------0451
pimpeek11712884119------------------------0448
cq.mysk104106109109------------------------0428
Piekarz10498112113------------------------0427
Manux82104135104------------------------0425
Norbert Michoń11096110105------------------------0421
kj5d92105103108------------------------0408
Roscoe9610110098------------------------0395
HitmanSon84100104100------------------------0388
Daniel Machałowski97959799------------------------0388
eracnyDNF110145123------------------------0378
Boniekk836799106------------------------0355
Cryptone7273105102------------------------0352
T.Siwek90838594------------------------0352
Reto7164101101------------------------0337
TheSznikers10711992DNF------------------------0318
mateusz-mazurek85857073------------------------0313
Misiu_Rally76816785------------------------0309
Tomek Matuszkiewicz102DNF95110------------------------0307
Naxaz11210388DNF------------------------0303
mateush925331108103------------------------0295
SpeedmanDNF70107115------------------------0292
nino67746579------------------------0285
DRN73657663------------------------0277
skethoo69686371------------------------0271
gfh.98923543------------------------0268
Patjx81715653------------------------0261
berek_san115145------------------------------0260
DFGT145114------------------------------0259
kolinary59487770------------------------0254
almclox758888DNF------------------------0251
Diego135115------------------------------0250
Iwan3235619691------------------------0244
Mokrysedes40467481------------------------0241
LKriss7991DNF67------------------------0237
rentonB66756135------------------------0237
Kimiz116112------------------------------0228
CiNeK7479DNF75------------------------0228
CharlesGregory61774248------------------------0228
Wojciechstr77DNF7967------------------------0223
Wojciech Lukaszek------106113------------------------0219
Pan_Marian26257988------------------------0218
Rudy31357378------------------------0217
Piast108108------------------------------0216
cptjack63723739------------------------0211
Rejsu------11496------------------------0210
dj_sasek11199------------------------------0210
StefanoTerazwino62663250------------------------0210
Majestic32336674------------------------0205
Mknbl------96107------------------------0203
Clubby37306172------------------------0200
Sprajt10197------------------------------0198
prorok139443595046------------------------0198
Maciek Halon88107------------------------------0195
Ogaras30257168------------------------0194
Dazoo48534844------------------------0193
Mounty9194------------------------------0185
NevilX25286465------------------------0182
drag_op43434442------------------------0172
pawkoDNF277269------------------------0168
Qbx------8183------------------------0164
Szuwar99DNFDNF64------------------------0163
Pinaplle7877DNFDNF------------------------0155
Mornnik42562531------------------------0154
kycu46443430------------------------0154
kinky------7577------------------------0152
Ma100dont38403336------------------------0147
heblo------8362------------------------0145
Clutch_kick_bmw------6976------------------------0145
lyuk6478------------------------------0142
Tuchan6869------------------------------0137
Sterk22324637------------------------0137
MrBwoah44382926------------------------0137
Karyon29364029------------------------0134
takieklocki39262235------------------------0122
r3pr3z3nt35372622------------------------0120
ZooBBQ------111DNF------------------------0111
Lucanus15153840------------------------0108
Haku106DNF------------------------------0106
Maniac Mike------102DNF------------------------0102
Kittay------4159------------------------0100
Raidersky5050------------------------------0100
Wojti93------4356------------------------099
fifa219595DNF------------------------------095
Denan0694DNF------------------------------094
Mateusz Jasnowski1133941------------------------094
Bober3kDNF---91---------------------------091
Floszunio------5338------------------------091
Inco28DNF62DNF------------------------090
Fear743633------------------------080
LNL3442------------------------------076
SebaOnePL3441DNF---------------------------075
Heikki71---------------------------------071
kapusta3634------------------------------070
MrSpeed663225------------------------069
Robsoon------68DNF------------------------068
GhandiDNF83028------------------------066
ZiomalNB65DNF------------------------------065
Turbo_One2639------------------------------065
Lord_Kufa60---------------------------------060
Recepcjonista------2732------------------------059
Mike Kowalski------2827------------------------055
Maciejooo1922------------------------------041
B22i2218------------------------------040
PawexoN---29------------------------------029
Sadko821------------------------------029
hawelor27DNF------------------------------027
sz__po1311------------------------------024
Dmnick18DNF------------------------------018
Kozdon313------------------------------016
costelo97------------------------------016
pietrekk59------------------------------014
William_Lawson25------------------------------07
Dafir4DNF------------------------------04
MaTTyPL1DNF------------------------------01
RallyholicDNFDNF------------------------------00
chikenDNF---------------------------------00
MarcnihoDNF---------------------------------00
BabciaDementor------DNF---------------------------00
Legenda:
*** - klasyfikacja wstępna, przed nałożeniem kar i weryfikacją wyników
R1-R12 - punkty zdobyte w danym wyścigu danej rundy (--- jeśli zawodnik nie startował)
DNF - zawodnik nie ukończył wyścigu i nie zdobył żadnego punktu, DQ - zawodnik zdyskwalifikowany
SUMA PK - suma punktów karnych
SUMA PKT - suma punktów zdobytych w klasyfikacji generalnej (5 najlepszych występów z 6 rund)
Prawy dolny róg: start na serwerze Pro, Semipro, Am lub Rookie
Lewy dolny róg: zajęcie miejsca pierwszego, drugiego lub trzeciego
Zespoły Nurburgring*** Silverstone*** Donington Imola Vallelunga Norisring Suma
PKT
PZZW F4 Team
NaraPLNPiekarzRejsu
422705------------1127
Octan Technic Racing
kj5dmateush92Roscoe
478620------------1098
Spam Racing Team Pro
fifa2195HazzySumek
588448------------1036
M&M'S
Maniac MikeManuxShalky
423555------------978
Spam Racing Team 4Fun
CryptoneSpeedmanmateusz-mazurek
385572------------957
Texaco Pro Racing
kinkyHitmanSonpawko
211497------------708
Simrace.pl LPG Racing
berek_sanT.Siwek
433179------------612
Motorsport Capsule Racing
DiegoMaciek HalonSzuwar
54464------------608
Texaco Am Racing
drag_opDRNtakieklocki
289282------------571
Mercedes Patus Motorsport
FloszunioPinapllenino
296235------------531
Spam Racing Team
kycuMornnikprorok1394
290216------------506
Simrace.pl Weteran Racers
LKrissPatjx
322176------------498
Shell'my Racing
NeroPrzemo81Tomasz Masio
228248------------476
Octan Racing
ClubbyMokrysedesTarec
153288------------441
STOP-OW_Team
BoniekkRecepcjonista
150264------------414
Nie interere, bo kici kici.
CiNeKSweapMa100dont
231144------------375
Kurak Racing
HeikkiNaxaz
28688------------374
NoStress Motorsport
DmnickTomek MatuszkiewiczTeliss
120205------------325
IRR Racing
MaciejoooMajestic
106140------------246
Sprite Racing Team
PawexoNSprajt
227---------------227
Grandziara GT
Raiderskyund3rtheg4n
100---------------100
NESA Racing
Mateusz JasnowskiWoz
1480------------94
Palm Tree Racing
B22ihawelor
67---------------67