Aktualności

Richard Burns Rally Podsumowanie sezonu RBR
93 06-01-2022 09:48
Podsumowanie sezonu RBR - Image

Zdecydowanym zwycięstwem Dabby’ego z 141 punktami zakończył się sezon ACLeague RBR Trophy rozegrany na platformie Richard Burns Rally. Po rozegraniu 6 rajdów przewaga nad drugim wobo wyniosła 54 punktów.

Sezon ACLeague RBR Trophy został podzielony na dwie części po 3 rajdy każda. W trakcie pierwszych 3 rajdów kierowcy mieli okazje porównać (czytaj dalej..)

Czytaj Dalej
Richard Burns Rally Estonia Rally
133 19-10-2021 19:09
Estonia Rally - Image

Po 5 emocjonujących rundach przyszła pora na ostatni już rajd - kończący sezon Estonia Rally. Na zakończenie rywalizacji organizatorzy przygotowali szutrowe odcinki charakteryzujące się partiami o zabójczym tempie i równej nawierzchni. Nadchodzący rajd będzie najdłuższy w cyklu - dla kierowców przygotowana ponad 63 kilometry tras.

Zmagania zostaną rozegrane na dobrze znanym (czytaj dalej..)

Czytaj Dalej
Richard Burns Rally Westfalen Rally
111 12-10-2021 20:43
Westfalen Rally - Image

Przed nami już przedostatnia runda rajdowych zmagań na platformie Richard Burns Rally. Karawana tym razem kieruje się w kierunku pólnocno-zachodniej części Niemiec na trasy Westfalen Rally. Na kierowców czeka kombinacja 3 odcinków specjalnych stanowiących łącznie 3 pętle rajdu.

Rywalizacja rozpocznie się od przejazdu odcinków Sieversdorf oraz Bruchsal-Unteroewisheim. Następnie po 90 minutowym (czytaj dalej..)

Czytaj Dalej
Richard Burns Rally Montekland Rally
95 28-09-2021 20:16
Montekland Rally - Image

Przed nami 4 runda ACLeague RBR Trophy - Montekland Rally, rozgrywany na szutrowych odcinkach wirtualnego kompleksu szutrowych odcinków położonych wśród łąk i lasów. Rozpoczynając drugą część sezonu przed kierowcami również nowe wyzwanie w postaci samochodów klasy RC2. Rywalizacja na trasach rajdu potrwa do 5 Października.

Mijając półmetek rywalizacji kierowcy staną przed (czytaj dalej..)

Czytaj Dalej
Richard Burns Rally Rally Belgium
67 22-09-2021 08:32
Rally Belgium - Image

Trzecia runda cyklu rajdów rozgrywanych na platformie Richard Burns Rally to powrót na asfaltowe odcinki i zarazem ostatnia okazja by wypróbować swoje umiejętności jazdy samochodami przednionapędowymi. Rywalizacja rozgrywać się będzie na 3 odcinkach przejeżdżanych trzykrotnie.

Dominującym krajobrazem towarzyszącym kierowcom będą wąskie dróżki poprowadzone malowniczymi polami. Citroeny C2 będą musiały się zmierzyć (czytaj dalej..)

Czytaj Dalej

« Starsze