Aktualności

Richard Burns Rally Rajd Mazurskie Szutry
31 31-08-2021 21:00
Rajd Mazurskie Szutry - Image

Drugą rundę cyklu ACLeague RBR Trophy stanowi jedyny rajd rozgrywany na nawierzchni szutrowje w pierwszej częście sezonu - Rajd Mazurskie Szutry. Z odcinkami usytuowanymi w malowniczej mazurskiej krainie będzie stanowił znaczną odmianę po asfaltowych odcinkach poprowadzonymi wąskimi asfaltowymi drużkami. Odmianę stanowić będzie również pogoda - po rozgrywanej w ekstremalnych warunkach (czytaj dalej..)

Czytaj Dalej
Richard Burns Rally Rally de Hondarribia
102 24-08-2021 23:00
Rally de Hondarribia - Image

Po długim oczekiwaniu pora na wyciągnięcie wirtualnych rajdówek z garażu i skierować się na start pierwszej rundy cyklu ACLeague RBR Trophy - Rally de Hondarribia. Licząca nieco ponad 17 tysięcy mieszkańców miejscowość umiejscowiona w bliskim sąsiedztwie francuskiej granicy będzie stanowiła bazę inauguracyjnego rajdu.

Na kierowców czeka 8 odcinków specjalnych o łącznej (czytaj dalej..)

Czytaj Dalej
Richard Burns Rally RBR Trophy
265 15-08-2021 18:34
RBR Trophy - Image

Zapraszamy wszystkich fanów rajdów samochodowych do wzięcia udziału w RBR Trophy, cyklu wirtualnych rajdów organizowanych dla społeczności ACLeague na platformie Richard Burns Rally.

Chociaż lata mijają i na rynku pojawiło się kilka tytułów poruszających tematykę rajdów samochodowych to dla wielu nadal niezachwianą pozycję lidera zajmuje Richard Burns Rally, czyli stary i (czytaj dalej..)

Czytaj Dalej

Nowsze »