Aktualności

Rally de HondarribiaRichard Burns Rally
102 24-08-2021 23:00

Po długim oczekiwaniu pora na wyciągnięcie wirtualnych rajdówek z garażu i skierować się na start pierwszej rundy cyklu ACLeague RBR Trophy - Rally de Hondarribia. Licząca nieco ponad 17 tysięcy mieszkańców miejscowość umiejscowiona w bliskim sąsiedztwie francuskiej granicy będzie stanowiła bazę inauguracyjnego rajdu.

Na kierowców czeka 8 odcinków specjalnych o łącznej długości 44,6 kilometra. Organizatorzy przygotowali 3 odcinki: Rallysprint de Hondarribia 2011, Shakedown Rally Del Salento oraz Vicar, którego 3 przejazd będzie stanowił zamykający rajd Power Spoceniec, na którym kierowcy powalczą o dodatkową pulę bonusowych punktów.

Według prognoz pogody nad teren kraju Basków w pobliżu rzeki Bidasoa nadciągną ciemne chmury zwiastujące obfite opady deszczu. Opanowanie ponad 200 konnych samochodów napędzanych na przednią oś na krętych asfaltowych odcinkach zalanych strumieniami wody z pewnością nie będzie należało do najłatwiejszych.

Długość trasy: 45,7 km

Link do rajdu: https://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=28f5f7245b9a167c10f003b1d0fa80d2

edit: Ze względu na problemy z ustawieniami pogody na odcinku Vicar został ustawiony nowy rajd na RBR Czech. Czas na przejechanie rajdu bez zmian: mamy czas na przejechanie do końca wtorku. Uważajcie na trasie.

Rally de Hondarribia - Image
‹ Wróć