Aktualności

RBR TrophyRichard Burns Rally
260 15-08-2021 18:34

Zapraszamy wszystkich fanów rajdów samochodowych do wzięcia udziału w RBR Trophy, cyklu wirtualnych rajdów organizowanych dla społeczności ACLeague na platformie Richard Burns Rally.

Chociaż lata mijają i na rynku pojawiło się kilka tytułów poruszających tematykę rajdów samochodowych to dla wielu nadal niezachwianą pozycję lidera zajmuje Richard Burns Rally, czyli stary i lubiany RBR. Kolejne ewolucje zestawu fizyk pod wiele mówiącą nazwą Next Generation Physics (w skrócie NGP) wyniosły poziom symulacji na niespotykany do tej pory poziom i tchnęły nowe życie w symulator. Dzięki ciągłym staraniom społeczności mamy do wyboru zarówno pełną gamę samochodów jak i tras. Narowiste Audi grupy B na hopach finlandzkich szutrów? Proszę bardzo. Mocna ośka klasy Super1600 na krętych hiszpańskich asfaltach? Done.

Dla członków naszej społeczności przygotowaliśmy cykl RBR Trophy przy wykorzystaniu tej nieśmiertelnej platformy. Na uczestników czeka 6 rajdów na nawierzchni asfaltowej i szutrowej rozgrywanych systemem środa - wtorek. Kierowcy będą mieli okazje zmierzyć się z narowistym temperamentem wysokoobrotowych silników mocnego samochodu przednionapędowego czyli Citroenem C2 Super1600 w pierwszej części sezonu. W drugiej części cyklu do dyspozycji będą czteronapędowe samochody klasy RC2 - a więc miks popularnej klasy R5, oraz klasyków rajdowego świata w klasie R4 i N4.

Co jest potrzebne by dołączyć do zabawy?

Kalendarz:

RBR Trophy - Image
‹ Wróć