Aktualności

Westfalen RallyRichard Burns Rally
106 12-10-2021 20:43

Przed nami już przedostatnia runda rajdowych zmagań na platformie Richard Burns Rally. Karawana tym razem kieruje się w kierunku pólnocno-zachodniej części Niemiec na trasy Westfalen Rally. Na kierowców czeka kombinacja 3 odcinków specjalnych stanowiących łącznie 3 pętle rajdu.

Rywalizacja rozpocznie się od przejazdu odcinków Sieversdorf oraz Bruchsal-Unteroewisheim. Następnie po 90 minutowym serwisie kierowcy udadzą się na drugą pętlę rajdu składającą się z drugiego przejazdu każdego z oesów.

Po drugim serwisie przed kierowcami pozostanie ostatnia i zarazem najdłuższa pętla rajdu - treningowy przejazd Bergheim stanowiący jednocześnie poligon rozgrywania odcinka Power Spoceniec na zakończenie rajdu, oraz trzeci przejazd Sieversdorf.

Pomimo często występujących opadów deszczu w regionie Westfalii, tym razem prognozy pogody zapowiadają, że czeka nas rywalizacja przy pięknej pogodzie na odcinkach biegnącymi drogami pośród winnic oraz dróg dojazdowych do poligonów wojskowych. Łączna długość odcinków specjalnych to 57,8 km.

Długość trasy: 57,8 km

Link do rajdu: http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=04589ee9669a1376752e49d1352cd3f7

Westfalen Rally - Image
‹ Wróć