Oglądasz stronę archiwalną. Zawarte na niej dane mogą być nieaktualne, a linki do zasobów zewnętrznych mogą nie działać. Przejdź na stronę główną ACLeague.
Witamy, simracerzy!

Witamy na oficjalnej stronie ACLeague, jednej z największych i najprężniej rozwijających się lig simrace'ingowych w Polsce! Działamy nieprzerwanie od początku 2015 roku, ścigamy się z wykorzystaniem symulatora Assetto Corsa i organizujemy poprzez serwis Wykop.pl - tag #acleague - oraz inne platformy komunikacji, jak Discord oraz Facebook). Za nami jest już dziewięć pełnych emocji sezonów, od przednionapędowych Seata Leona i Audi TT, poprzez klasyczne DTM, oblegane GT3, bolidy Formuły 3 produkcji Dallary, torowe Ferrari z programu Corse Clienti, coupe Evora od Lotusa po spektakularne, dwuklasowe Wykop Endurance Kompetyszyn z prototypami grupy LMP1, maszynami grupy GTE oraz pierwszym w histori ligi wyścigiem nocnym. W dziewięciu sezonach i dziesiątkach wyścigów udział wzięło już kilkuset kierowców z Polski, z innych krajów i innych galaktyk (tak zwani alieni).

Czas na sezon dziesiąty: Motorsport Capsule GT3 Cup w samochodach klasy GT3, w którym nagrody dla uczestników sponsoruje Motorsport Capsule! Wszelkie informacje na temat nowego sezonu, zapisów, warunków uczestnictwa, zasad jazdy, a także wyścigów o luźnym charakterze, organizowanych dla wszystkich chętnych poza sezonem znajdziecie na naszej stronie (Regualmin i FAQ), we wpisach pod tagiem #acleague w serwisie Wykop.pl, na naszym kanale w komunikatorze Discord oraz na naszym profilu na Facebooku.

Sezon X zakończony.
Dziękujęmy za udział i kibicowanie.
Do zobaczenia w sezonie XI!
Wyniki Motorsport Capsule GT3 Cup
Sponsorzy, partnerzy, streamerzy
Nagrody

Sponsorem głównych nagród w X sezonie ACLeague, dla zawodników z czołowych miejsc klasyfikacji generalnej i pozostałych kierowców, jest Motorsport Capsule. Ale to nie wszystko: w sezonie mogą pojawić się inne niespodzianki, a na uczestników czekają również nagrody ufundowane przez sponsorów, którzy wolą zachować swoją tożsamość dla siebie.