Inne wyścigi

ACLeague nie samym ujarzmianiem Kajmanów żyje! Nasze niektóre serwery Assetto Corsy oraz Assetto Corsy Competizione w okresie publicznych testów lub luźnych jazd mogą stać otworem dla każdego - szukajcie niezabezpieczonych hasłem dostępowym sesji pod frazą "acleague.com.pl". W trakcie każdego sezonu organizowane są również inne wyścigi o luźnym charakterze - tak zwane funrace i inne serie - które nie wymagają zapisywania się do aktualnego sezonu i zagłębiania się w panujące w jego trakcie przepisy. Najświeższe informacje na ich temat znajdziecie na naszym Discordzie.

Dołącz do nas na Discordzie
Assetto Corsa Competizione: Testy

Rozwój symulatora Assetto Corsa Competizione w wersji wczesnego dostępu, oficjalnej gry pucharu Blancpain GT Series organizowanego przez SRO Motosports Group, coraz szybciej zbliża się do końca i jesteśmy coraz bliżej premiery pełnej wersji najnowszego dzieła włoskiego studia Kunos Simulazioni. Z tej okazji zagęszczamy atmosferę regularnymi wyścigami testowymi na platformie ACC. Co? Gdzie? Kiedy? Najnowsze informacje na temat wyścigów w ACC na naszych serwerach znajdziecie we wpisach ACLeague pod tagiem #assettocorsacompetizione na Wykopie.

ACLeague Assetto Corsa Competizione
Assetto Corsa: Wyścigi funrace

Funrace to seria luźnych wyścigów w nieregularnych odstępach czasu, które niejednokrotnie organizowane są we współpracy z innymi społecznościami simracingowymi w Polsce. Zawody tego typu przyjmują bardzo różne formaty, służące wyłącznie dobrej zabawie, w której najczęściej nie obowiązują żadne reguły. Informacje na ich temat znajdziecie na naszym Discordzie oraz we wpisach ACLeague pod tagiem #acleague na Wykopie

ACLeague Funrace
Assetto Corsa: Road To F1 Series - Robert Kubica Tribute (zakończone)

Road To F1 Series to miniseria luźnych wyścigów, poświęcona maszynom typu open-wheel, od gokartów po najnowsze bolidy Formuły 1, inspirowana powrotem Roberta Kubicy do mistrzostw świata Formuły 1. Na serię składa się pięć wyścigów w skondensowanym formacie pięciu tygodni: treningi i prekwalifikacje od piątku do poniedziałku, wyścig w poniedziałek wieczorem. Więcej informacji na temat serii znajdziecie we wpisach ACLeague pod tagiem #roadtof1 na Wykopie.

ACLeague Road To F1 Series