Inne wyścigi

ACLeague nie samym ujarzmianiem Kajmanów żyje! Nasze niektóre serwery Assetto Corsy oraz Assetto Corsy Competizione w okresie publicznych testów lub luźnych jazd mogą stać otworem dla każdego - szukajcie niezabezpieczonych hasłem dostępowym sesji pod frazą "acleague.com.pl". W trakcie każdego sezonu organizowane są również inne wyścigi o luźnym charakterze - tak zwane funrace i inne serie - które nie wymagają zapisywania się do aktualnego sezonu i zagłębiania się w panujące w jego trakcie przepisy. Najświeższe informacje na ich temat znajdziecie na naszym Discordzie.

Dołącz do nas na Discordzie
Assetto Corsa Competizione

W ostatnich dniach maja 2019 roku na rynek trafiła pełna wersja symulatora Assetto Corsa Competizione, oficjalnej gry pucharu Blancpain GT Series organizowanego przez SRO Motosports Group, najnowsze dzieło włoskiego studia Kunos Simulazioni. Z tej okazji zagęszczamy atmosferę regularnymi wyścigami o luźnym charakterze na nowej platformie. Co? Gdzie? Kiedy? Najnowsze informacje na temat wyścigów w ACC na naszych serwerach znajdziecie w odpowiednim pokoju na naszym Discordzie oraz we wpisach ACLeague pod tagiem #assettocorsacompetizione na Wykopie.

ACLeague Assetto Corsa Competizione
Assetto Corsa: Wyścigi funrace

Funrace to seria luźnych wyścigów w nieregularnych odstępach czasu, które niejednokrotnie organizowane są we współpracy z innymi społecznościami simracingowymi w Polsce. Zawody tego typu przyjmują bardzo różne formaty, służące wyłącznie dobrej zabawie, w której najczęściej nie obowiązują żadne reguły. Informacje na ich temat znajdziecie na naszym Discordzie oraz we wpisach ACLeague pod tagiem #acleague na Wykopie

ACLeague Funrace
Assetto Corsa: Road To F1 Series - Robert Kubica Tribute (zakończone)

Road To F1 Series to miniseria luźnych wyścigów, poświęcona maszynom typu open-wheel, od gokartów po najnowsze bolidy Formuły 1, inspirowana powrotem Roberta Kubicy do mistrzostw świata Formuły 1. Na serię składa się pięć wyścigów w skondensowanym formacie pięciu tygodni: treningi i prekwalifikacje od piątku do poniedziałku, wyścig w poniedziałek wieczorem. Więcej informacji na temat serii znajdziecie we wpisach ACLeague pod tagiem #roadtof1 na Wykopie.

ACLeague Road To F1 Series