Oglądasz stronę archiwalną. Zawarte na niej dane mogą być nieaktualne, a linki do zasobów zewnętrznych mogą nie działać. Przejdź na stronę główną ACLeague.
ACLeague Sezon VII: GT3

Sezon VII zakończony!
Dziękujemy za udział i oglądanie!
Wkrótce sezon ósmy zupełnie nową maszyną na nowych torach.
Najnowsze informacje znajdziecie zawsze pod tagiem #acleague na Wykop.pl.

ACLeague Sezon VII w pigułce ACLeague Sezon VII Plakat
Jak dołączyć?

Zapisy na sezon VII zostały zakończone 31 stycznia. Obserwuj tag #acleague na Wykopie - wzorem poprzednich sezonów mogą zostać przeprowadzone dodatkowe zapisy kierowców w trakcie trwania sezonu. Przed przystąpieniem do ligi zapoznaj się z regulaminem i spełnij niezbędne wymagania. W przypadku dodatkowego naboru zgłoś się w odpowiednim wpisie na mikroblogu lub bezpośrednio do organizatora (jest nim ACLeague). W razie wątpliwości pisz pod tagiem #acleague, pytaj poprzez Discord lub bezpośrednio organizatora. Po dołączeniu do ligi przestrzegaj regulaminu, obserwuj tag oraz ogłoszenia w oficjalnym komunikatorze (Discord - dołącz do dyskusji)... i baw się dobrze!

Nie chcesz zapisać się do ligi, ale chcesz spróbować z nami swoich sił? Obserwuj tag #acleague i szukaj w Assetto Corsie serwerów pod hasłami "acleague" lub "wykop" - co jakiś czas uruchamiane są serwery z dostępem dla wszystkich. Obserwuj tag #acleague

Przed wyścigiem

— Czy znasz i rozumiesz regulamin?

— Czy znasz zasady zachowania się i komunikacji na torze, szczególnie w wyjątkowych sytuacjach (dublowanie, oddublowanie, okrążenia wyjazdowe, blokowanie, brak paliwa, pierwszy zakręt pierwszego okrążenia, powrót na tor po jego opuszczeniu, powrót do pitów, wyjazd z pitów, trzymanie się linii wyznaczających tor)?

— Czy pobrałeś, zainstalowałeś i uruchomiłeś niezbędne mody (bez nich nie będziesz mógł dołączyć do serwera), aplikacje (bez nich zostaniesz zdyskwalifikowany lub w ogóle nie dopuszczony do startu) oraz ligowe skiny (wszystkie te elementy zawiera stale aktualizowany Starter Pack)?

— Czy dołączyłeś do dyskusji w komunikatorze Discord? Czy wiesz jak dołączyć do pokojów głosowych (mikrofon nie jest wymagany)? Czy obserwujesz tag #acleague?

— Czy zaznaczyłeś w odpowiednim terminie swój udział w wyścigu na liście obecności?

— Czy jesteś trzeźwy i masz pod ręką bigos (niezbędny w trakcie każdego pit stopu)?

— Czy masz rozum i godność człowieka?

Jeśli na powyższe pytania udzieliłeś odpowiedzi "nie" - nie bierz udziału w wyścigu lub dopytaj się w razie wątpliwości pod tagiem #acleague lub na Discordzie z odpowiednim wyprzedzeniem! Dzięki temu nie zepsujesz wyścigu sobie i innym, unikniesz niepotrzebnego zamieszania, dotkliwych kar, a w skrajnych przypadkach permanentnego bana i napiętnowania przez społeczność simrace'ingową.

Partnerzy i sponsorzy
  • AutoGen.pl
  • SimRace.pl
  • Tuchan TV
Niezbędniki i pomoce Starter pack 3.1 (282MB 7z)Obowiązkowa paczka z aplikacjami, modami i skinami (ostatni update 11.05.2017)
Inne serie

Wspólnie z innymi ligami i serwisami w Assetto Corsie organizowany jest szereg różnych imprez o charakterze cyklicznym lub okresowym. Naszych zawodników można znaleźć również w mistrzostwach organizowanych w systemie Sim Racing System.

  • Fun Race - seria czwartkowych wyścigów o luźnym charakterze organizowanych wspólnie z Simrace.pl, Simracing.pl oraz Drivecenter.pl. Wyścigi odbywają się co dwa tygodnie różnymi samochodami na różnych torach. Linki: wątek na forum simrace.pl.
  • AC Team Battle 2 - nowa seria poniedziałkowych wyścigów między najlepszymi kierowcami ACLeague oraz Simrace.pl. Wyścigi co jeden tydzień w okresie od 15 maja do 19 czerwca, różnymi samochodami na różnych torach. Linki: tag #acleague na wykop.pl, wątek na forum simrace.pl.
  • Assetto Corsa Grand Prix - seria wyścigowa dedykowana bolidom typu open-wheel (Formuła 1 i niższe serie), organizowana przez kierowców ACLeague. Start w okolicach maja/czerwca. Linki: tag #acgp na wykop.pl.
  • Sim Racing System - system opracowany z myślą o mistrzostwach różnego typu, w których można znaleźć kierowców z całego świata, w tym zawodników ACLeague. Linki: simracingsystem.com.