Oglądasz stronę archiwalną. Zawarte na niej dane mogą być nieaktualne, a linki do zasobów zewnętrznych mogą nie działać. Przejdź na stronę główną ACLeague.
ACLeague Sezon VIII: 6 Races 1 Cup

ACLeague Sezon VIII: Audi TT Cup 2017

Sezon zakończony!
Dziękujemy za udział i kibicowanie!
Witamy, simracerzy!

Witamy na oficjalnej stronie ACLeague, jednej z największych i najprężniej rozwijających się lig simraceingowych w Polsce! Działamy nieprzerwanie od początku 2015 roku, ścigamy się z wykorzystaniem symulatora Assetto Corsa i organizujemy poprzez serwis Wykop.pl - tag #acleague - oraz inne platformy komunikacji (Discord, Facebook). Za nami jest już siedem pełnych emocji sezonów, w których udział wzięło kilkuset kierowców. Czas na sezon ósmy: Audi TT Cup AKA 6 Races 1 Cup! Wszelkie informacje na jego temat znajdziecie na podstronach ACLeague, we wpisach pod tagiem w serwisie Wykop.pl, w naszych pokojach w komunikatorze Discord oraz na naszym profilu na Facebooku.

Partnerzy i sponsorzy Przed wyścigiem — Czy znasz i rozumiesz regulamin?
— Czy znasz zasady zachowania się i komunikacji na torze, szczególnie w wyjątkowych sytuacjach (dublowanie, oddublowanie, okrążenia wyjazdowe, blokowanie, brak paliwa, pierwszy zakręt pierwszego okrążenia, powrót na tor po jego opuszczeniu, powrót do pitów, wyjazd z pitów, trzymanie się linii wyznaczających tor)?
— Czy pobrałeś, zainstalowałeś i uruchomiłeś niezbędne mody (bez nich nie będziesz mógł dołączyć do serwera), aplikacje (bez nich zostaniesz zdyskwalifikowany lub w ogóle nie dopuszczony do startu) oraz ligowe skiny (wszystkie te elementy można pobrać poprzez ACL Managera)?
— Czy zaznaczyłeś w odpowiednim terminie swój udział w wyścigu na liście obecności?
— Czy dołączyłeś do dyskusji w komunikatorze Discord? Czy wiesz jak dołączyć do pokojów głosowych (mikrofon nie jest wymagany)?
— Czy obserwujesz tag #acleague?
— Czy siadasz za kierownicę trzeźwy?
— Czy masz rozum i godność człowieka?

Jeśli na powyższe pytania udzieliłeś odpowiedzi "nie" - nie bierz udziału w wyścigu bez przygotowania lub dopytaj się w razie wątpliwości pod tagiem #acleague lub na Discordzie z odpowiednim wyprzedzeniem! Dzięki temu nie zepsujesz wyścigu sobie i innym, unikniesz niepotrzebnego zamieszania, dotkliwych kar, a w skrajnych przypadkach permanentnego bana i napiętnowania przez społeczność simrace'ingową.

ACLeague Audi TT Cup 2017: 6 Races 1 Cup