Oglądasz stronę archiwalną. Zawarte na niej dane mogą być nieaktualne, a linki do zasobów zewnętrznych mogą nie działać. Przejdź na stronę główną ACLeague.
ACL Manager
ACLeague Manager to program pozwalający na zautomatyzowane pobranie modów, aplikacji oraz skinów niezbędnych do uczestniczenia w sezonie ACLeague, a także wysyłanie własnych skinów. Twórcą programu jest użytkownik Golomp. Kilka uwag odnośnie działania programu:

— Po włączeniu programu należy sprawdzić czy ścieżka do Assetto Corsy została poprawnie ustawiona. Jeśli nie to należy wskazać ręcznie główny folder z grą (na przykład C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\assettocorsa).
— Pobieranie wszystkich skinów jednocześnie czasem nie działa idealnie. W razie problemów należy pobierać je pojedynczo. Jeśli nadal nie będzie działało to w ustawieniach należy włączyć logowanie, zrestartować aplikację, spróbować znów pobrać skiny i wysłać loga programu do jego autor.
— Identycznie należy postępować w razie wystąpienia innych problemów.
— W przypadku niektórych problemów może pomóc uruchomienie programu w trybie administratora.
— Aplikacja automatycznie wykrywa aktualizacje zawartości Assetto Corsy - ich pobieranie, szczególnie torów i aplikacji, należy uruchomić ręcznie.
— Aplikacja PLP modyfikuje swoje pliki po odpaleniu Assetto, więc aplikacja może uznać, że masz nieaktualne PLP, mimo że będzie ono aktualne. Nie należy się tym przejmować, ale ponowne pobranie PLP nic złego nie zrobi. W razie problemów można spróbować usunąć PLP ręcznie (steamapps\common\assettocorsa\apps\python) i pobrać je ponownie.
— Jeżeli mimo aktualizacji jakiegoś skina nadal wyświetla się jako nieaktualny można spróbować usunąć folder z konkretnym skinem z dysku po czym ponowić próbę pobrania. Taka sytuacja może wystąpić jeżeli w folderze ze skinem mamy jakieś dodatkowe pliki, które na przykład zostały usunięte w kolejnej wersji skina - prawdopodobnie zostanie to zautomatyzowane w przyszłej wersji ACL Managera.
— Jeżeli program wyłącza się zaraz po wyświetleniu loga ACLeague (głównie na Windows 10), sprawdź czy masz włączony MSI Afterburner. Jeżeli tak to spróbuj go wyłączyć i spróbować włączyć ACLManagera jeszcze raz. Można również dodać w programie RTSS (RivaTuner Statistics Server) profil dla ACLManagera i ustawić opcję "Application Level Detection" na "none". reddit.com/.../some_apps_are_crashing_with_msi_afterburner_rtss.
— Aplikacja wykrywa swoje aktualizacje automatycznie.

W razie jakichkolwiek problemów należy kontaktować się z twórcą programu poprzez Wykop.pl lub na naszym Discordzie.